Chybová zpráva

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2373 v souboru /home/www/plzen-byty.cz/www/plzen-byty.cz/includes/menu.inc).

Luxusní byt za 20 milionů korun je v Paláci Ehrlich

Rezidenční dům Palác Ehrlich je pro Plzeň synonymem luxusního bydlení, které je patřičně cenově ohodnoceno. Byt o velikosti 223 metrů čtverečních v devátém poschodí pořídíte za 21 milionů.

Na základě údajů realitního serveru Sreality.cz, který patří do portfolia webů společnosti Seznam.cz, a. s. jsme nalezli nejdražší veřejně nabízený byt. Palác Ehrlich se nachází v Šafaříkových sadech kousek od centra Plzně náměstí Republiky. Prémiové byty se ve většině případů nabízejí na základě osobních doporučení. Traduje se, že jakmile se zveřejní nabídka luxusního bytu, může jeho cena klesnout až o 25 procent.

Celková užitná plocha bytu o dispozici 5+kk činí 224 metrů čtverečních. v ceně 21 345 731 korun ještě pořídíte terasu (90 metrů plošných) a třímetrový sklep. Výhodou takto vysoké ceny je, že neplatíte provizi realitní kanceláři, která ho nabízí.

Luxusní velkometrážní byt

Zatímco plocha 224 metrů čtverečních a deváté nadzemní podlaží je jasné dané, dispozici bytu si může budoucí vlastník upravit. V inzerátech se píše, že nemovitost má čtyř až pět místností a kuchyňský kout. Řešení o velikosti jednotlivých pokojů včetně jejich počtu je tak na konečném rozhodnutí vlastníka bytu. Rezidenční dům Palác Ehrlich využívá návrhů architekta Bořek Šípek, který vytvořil koncepci pro exteriéry i interiéry domu, do které patří fasáda, koupelny, recepce. Palác se nachází blízko řeky Radbúzy, která protéká centrem.

Kladem je, že v dostupné vzdálenosti několika minut je možné zajít do těch nejlepších plzeňských restaurací jako je Restaurante Bar de Tapas el Cid nebo Potrefená Husa.

Z bytu jsou nádherné výhledu na historické centrum. Velký důraz je kladen na bezpečnost, na kterou bdí celodenně otevřená recepce. Parkování je možné v podzemních garážích.

Dobrá dostupnost do centra

Výhodou takto položeného bytu je, že bydlíte přímo v centru plzeňské metropole a nemusíte nikam zdlouhavě chodit. Nevýhodou je, že Plzeň je relativně „malé“ město, kde se všichni mezi sebou znají, takže za pár měsíců po nastěhování budou lidé znát, kdo bydlí v tomto exkluzivním bytě.

V Paláci Ehrlich jsou k dispozici i menší byty, které mají i nižší ceny. Například třípokojový byt plus kuchyňský kout pod kódovým označením 3D (3+kk) o rozloze 98,1 metrů plošných ve 3. patře lze pořídit za 5 664 715 Kč. K bytu je možné využít balkon (18,5 m2) a sklepní kóji (3,2 m2). Možností jak bydlet je více. dispozice bytů jsou od 2+kk po již zmíněný 5+kk. Rezidenční dům Palác Ehrlich umožní bydlení i v bytech ateliérového typu.