Chybová zpráva

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2373 v souboru /home/www/plzen-byty.cz/www/plzen-byty.cz/includes/menu.inc).

Realitní kancelář Pubec

Realitní kancelář Pubec sídlí v Plzni na Americké 60 a to ve stejné budově, ve které se nachází pobočka Československé obchodní banky. Druhá pobočka RK Pubec je v Karlových Varech v Moskevské 4.

Kontaktní informace
Realitní kancelář PUBEC s.r.o.
3. patro pobočky ČSOB
Americká 60
30100 Plzeň

Telefon: +420 377 22 67 67
Fax: +420 377 22 67 67
Email: info@pubec.cz
Otevírací doba
Pondělí až pátek: 09:00 – 17:00 hodin

Realitní kancelář Pubec

Realitní kancelář Pubec založil v roce 1990 ing. Pavel Pubec. Podle něho se RK jmenuje. V současné době zaměstnává RK Pubec 18 zaměstnanců, kteří zvládnout odbavit i anglicky či německy hovořící klienty. Firma od svých začátků uskutečnila přes čtyři tisíce zakázek.

Hlavní těžiště činnosti této plzeňské realitky je samotná Plzeň a zejména území Plzeňského kraje. Zvláštní důraz je kladen na oblast Šumavy, kde RK Pubec nabízí zejména možnosti nákupu a prodeje rekreačních objektů.

RK Pubec kromě zprostředkovatelské činnosti a následného servisu nabízí i kompletní portfolio v podobě souvisejících finančních služeb jako jsou hypotéky a úvěry ze stavebního spoření.

Přečtěte si více o plzeňských realitních kanceláří