Chybová zpráva

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2373 v souboru /home/www/plzen-byty.cz/www/plzen-byty.cz/includes/menu.inc).

Realitní kanceláře v Plzni

Jen na území bývalého okresu Plzeň – město působí na dvě stovky realitních kanceláří. Mezi nejznámější patří zejména Realitní kancelář Pubec, která na trhu působí již dvě desetiletí.

Seznam vybraných plzeňských realitních kanceláří

PlzeňskéReality.cz
Hit reality s. r. o.
Adomus, s. r. o.
Optima reality, s. r. o.
Realitní kancelář Pubec, s. r. o.
Evropa realitní kancelář Plzeň
Reality – Plzeň, s. r. o.
Lenka Salcmannová – Realitní kancelář Salzmann

Jak vybírat realitní kancelář?

Potřebujete koupit, prodat či pronajmout vaši nemovitost v Plzni a okolí? Logickým krokem je kontaktování vybrané realitní kanceláře. Realitka musí mít kromě všech potřebných povolení dané ze zákona (živnostenské listy, zápis v obchodním rejstříku, vlastní kancelář, IČ, statutární orgán či zodpovědnou osobu) musí budit i seriózním dojmem.

Právě seriózní dojem patří mezi klíčové ukazatele, na kterém stojí veškerý vztah mezi vámi a realitní kanceláří. Vy máte anebo hledáte nemovitost, což není zrovna nejlevnější záležitost.

Zaměřte se proto i na zaměstnance vybrané realitní kanceláře. Nejsou-li vám sympatičtí, raději se s nimi rozlučte a jděte o dům dál. V Plzni je naštěstí realitních agentur a kanceláří dostatek, takže nemusíte zoufat, určitě někoho sympatického najdete. Můžete se obrátit i na řadu realitních makléřů a agentů, kteří pracují jako osoby samostatně výdělečně činné.

Pronájem bytu bez realitky

Potřebujete pronajmout byt v Plzni bez využití služeb realitní kanceláře? Na první pohled to vypadá složitě, ale v podstatě stačí zadat inzerci do některých inzertních novin (například Echo inzert, Plzeňský Rozhled) či do některé z přílohy regionálních deníků (MF Dnes Plzeňský kraj, Plzeňský deník apod.). Podobné téma: