Chybová zpráva

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2373 v souboru /home/www/plzen-byty.cz/www/plzen-byty.cz/includes/menu.inc).

Reality Plzeň

Realitní trh v Plzni se dá rozdělit do několika částí. Nemovitosti hledají jak běžní lidé, tedy fyzické osoby, tak i podnikatelé a firmy.

Byty a domy

Největší zájem samozřejmě panuje o byty a domy, které vyhledávají lidé, kteří hledají či nabízejí takovouto realitu k prodeji nebo nákupu, tak i ti, kteří hledají podnájem anebo nabízejí svou nemovitost k pronájmu.

Kanceláře

Plzeň, coby důležitá západočeská metropole a obchodní křižovatka, nabízí řadu podnikatelských příležitostí. Proto se na trhu objevují i nabídky a poptávky po kancelářských prostorech. Buďto si někdo hledá kancelář pro své podnikání, anebo realitní agentury či developeři nabízejí k pronájmům celé kancelářské budovy.

Kanceláře v Plzni tak lze získat na celém území města. Staví se nové budovy, jako je třeba Avalon Business Center, anebo se rekonstruují prostory ve starší zástavbě.

Sklady, obchodní prostory

Vlastní kapitolou jsou skladové a obchodní prostory. Okolo Plzně, ale i vně, vyrostla v posledních dvou dekádách řada obchodních center. Dobrým příklad je obchodní centrum Olympia u Černic anebo Obchodní centrum Plaza. Nyní v Plzni zuří boj o zbourání domy hrůzy ve které se například nachází Divadlo Miroslava Horníčka a postavení na tom samém místě další obchodní centrum.